Služby

Stany a pódiá

Kompletné pódiové systémy, stany, mobilné zastrešené pódiá a tribúny. Alumíniové konštrukčné prvky, traverzy, VIP stany, veľkoplošné stany, tanečné parkety, ...

Mobilné podlahy

Odolné plastové podlahy Rola-Trac, ktoré zabezpečujú rovnú, suchú a bezpečnú podlahu. Tvorená jednotlivými časťami, ktoré zapadajú presne do seba, dodávajú flexibilnosť a rovnosť.

Mobiliár

Našimi prostriedkami zabezpečujeme realizáciu, výzdobu a aranžovanie spoločenských priestorov, zapožičanie a výzdoba kresiel, stolov, stoličiek, ohrievačov, zastrešenia , prenájom ozvučenia, ...

Osvetlenie

Disponujeme širokou škálou osvetľovacích aparátov. Naše technické zázemie a skúsení technici garantujú kvalitný svetelný zážitok z každej akcie!

Ozvučenie

Veľké množstvo ozvučených akcií a eventov dáva záruku, že naše služby sú aj v oblasti ozvučenia jedny z najkvalitnejších na Slovensku.

Projekty

07 / 2012

Festival Bažant POHODA 2012

Festival Pohoda vznikol v roku 1997 ako jednodňové podujatie a postupne sa vypracoval na najnavštevovanejšie multikultúrne open-air podujatie na Slovensku.

07 / 2012

Príprava festivalov Topfest 2012 a Pohoda 2012

...

/sk/projekty/

Stany a pódiá

Ponúkame na prenájom kompletné pódiové systémy, stany, mobilné zastrešené pódiá a tribúny. V ponuke sú tiež aj alumínové konštrukčné prvky, traverzy, VIP stany, veľkoplošné stany, tanečné parkety, presklenné móla. Stany máme v šírkach 3, 6, 10, 15 metrov a sme schopní zostaviť rôzne kombinácie umiestnenia.

Partneri

Kde nás nájdete

Alfa-DM
Železničná 216/6
914 41 Nemšová
Slovenská republika

Sme na sieti

Počas pracovných hodín sme vždy online a veľmi radi Vám odpovieme na Vaše otázky.


Kontakt
Dušan Mazanovský
dusan@alfadm.sk
+421 905 606 691