Rola-Trac

Rola-trac

Mobilná plastová podlaha pre pešiu prevádzku na vonkajšie použitie. Možnosti sú nekonečné: podlahy pre stany a markýzy, cestičky, na terase či dvore, vonkajšie výstavy, krytie ihrísk, ...

Rola-Trac Lite

Odľahčená plastová podlaha na pevný podklad pre pešiu prevádzku. Menej robustná podoba klasickej mobilnej podlahy Rola-Trac, ktorá si udržala prevažnú väčšinu zo skvelých vlastností.

Supa-Trac

Pevná plastová podlaha pre nákladné automobily a vrtuľníky. Extrémne odolná podlaha pre extrémne použitie. Spojuje odolnosť a pevnosť s jednoduchým použitím.

Supa-Trac Lite

Odolné plastové podlahy Rola-Trac, ktoré zabezpečujú rovnú, suchú a bezpečnú podlahu. Tvorená jednotlivými časťami, ktoré zapadajú presne do seba, dodávajú flexibilnosť a pevnosť.

I-Trac

Extrémne odolná plastová podlaha, vysoko záťažový prístupový systém zložený z jednotlivých komponentov umožňujúci automobilovú dopravu skrz nehostinné miesta.

I-Float

Viacúčelový plastový pontónový systém, I-Float je príslušenstvom I-Trac, modulový pontónový systém, ktorý je schopný poskytnúť stabilný podklad, použitie na riekach či jazerách, bažinách.

Príslušenstvo

Samostojná plastová bezpečnostná zábrana Banzai Barrier, šikmé pripevniteľné nájazdy k Rola-Trac a Supa-Trac, extra odolná plastová zemná kotva Terra-Bolt.

Projekty

07 / 2012

Festival Bažant POHODA 2012

Festival Pohoda vznikol v roku 1997 ako jednodňové podujatie a postupne sa vypracoval na najnavštevovanejšie multikultúrne open-air podujatie na Slovensku.

07 / 2012

Príprava festivalov Topfest 2012 a Pohoda 2012

...

/sk/projekty/

Rola-Trac

Vyrába sa v siedmych farbách. Dostupné sú taktiež nájazdy, ktoré zaisťujú bezpečné zakončenie podlahy, umožní ľahký prístup aj vozíčkarom a obmedzí nebezpečné zakopnutie. Diely Rola-Trac do seba jednoducho zapadnú. V žiadnom prípade nie je pre inštaláciu treba náradie alebo odbornosť. Položená v rámci pár minút, uprataná rovnako rýchlo. Ľahko uskladniteľná, vonku alebo vnútri, stále pripravená pre použitie.

Partneri

Kde nás nájdete

Alfa-DM
Železničná 216/6
914 41 Nemšová
Slovenská republika

Sme na sieti

Počas pracovných hodín sme vždy online a veľmi radi Vám odpovieme na Vaše otázky.


Kontakt
Dušan Mazanovský
dusan@alfadm.sk
+421 905 606 691